EDİMAX S1300 WİRELESS PROJECTOR SERVER CİHAZI İLE PROJEKSİYONA BAĞLANMA

                           Edimax wp-s1300 wireless projector server üzerinden projeksiyona bağlanmak için aşağıdaki adımları  sırasıyla takip edebilirsiniz;

1.kullanmış olduğunuz  dizüstü bilgisayarın wirelessi yle kablosuz internete bağlanır gibi projeksiyona bağlanınız.

2. İnternet  tarayıcınızı açarak projeksiyondan ekrana yansıyan “192.168.100.10” wlan ip adresini giriniz  ve start tuşuna basarak programı indiriniz. Eğer tarayıcı adres çubuğuna ip adresini girip programı indirmek istemiyorsanız  en aşağıda bulunan  linkten programı indirebilirsiniz.

 

3.indirdiğiniz dosyayı kaydettikten sonra çalıştırınız.

4.masaüstü bilgisayarımızın ekranına gelecek olan login code  kısmına projeksiyondan ekrana yansıyan dört haneli  kodu girip ok deyiniz.

 

5. Eğer aşağıdaki gibi çözünürlükle alakalı uyarı gelirse ekranınıza  yes diyerek cevaplayınız. Cihaz kendisine göre en uygun çözünürlük modunda bağlanacağı için böyle bir uyarı vermektedir.

6. son olarak  ekrana  gelen  kutucukta  start tuşuna basarak projeksiyona bağlanma işlemini tamamlamış olursunuz.

Program exe formatında olduğundan her seferinde çalıştırılması gerekiyor. programınızın kısa yolunu masaüstünüzde oluşturarak  programa basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Programdan çıkmak istediğiniz zaman stop tuşuna , durdurmak istediğiniz zaman aynı zamanda start olan pause tuşuna basınız.

 

 

Download WP-S1300 Program